İstanbul Tuzla İzolasyon

 

İstanbul tuzla izolasyon kaplaması yapan kurumsal firmalardan bir tanesi olan nd group  LTD. ŞTİ. Geçmişten geleceğe atılan temellerle yapı kimyasal ve yapı inşaat alanın da işin öncü duayenlerin dendir. Tuzla istanbul izolasyon işleri yapan ve altın da 5 firma bulunduran ndgroup hedefine ihraç ve üretim hedefinde ar-ge sini genişletmeye hedeflemektedir.


Geçmişten gelen meslek edindiği alan da izolasyon ve raspa boya gibi faali yatlarını inşaat dekorasyonu yaparak da tecrübesine tecrübe katmaktadır. İstanbul'un çok semlerinde teras veya havuz çatı kaplaması yapılan firmanın genel olarak inşaat ağırlıklı ve yapı kimyasallarıyla da kaliteye kalite eklemektedir.


Tuzla istanbul'un ilk girişi olmak üzere Anadolu yakasın da tersane ve inşaat üzerinden şu anki Kıbrıs gir ne ve Lefkoşa ilçelerinde yükleyici firma olarak devam etmekte dir. İzolasyon teknolojisini yakından takip eden nd group Türkiye genelinde ve ilçelerinde şubeler açıp filosunu geliştirme iş strejisini faaliyetini yürütmektedir.


İstanbul olmak üzere Ankara ve İzmir, Antalya bölgelerinde yeni nesil izolasyon teknolojisini de Marmaris şubeler açıp filosunu geniş kütleye bölmek ve büyüme hedefinde ilerlemektir. Türkiye ekonomisine katkıda bulunma strajesini de hedefleyen ve Avrupa da taşıma hedefin de ilerlemesini cittiği şekilde yatırımlara hızla devam etmektedir.

Copyrigt © 2017 ND GROUP İNŞAAT Resmi İnternet Sitesi ®