Neden Graco Bakır Isıtmalı Hortumlar

 

Neden graco bakır ısıtmalı hortumlar kullanıyor.? 

Reactor ekipmanı ile sadece orijinal Graco ısıtmalı hortumlarınızı kullanmalı şiddetle tavsiye ederiz . Makine kontrollerimiz , malzeme sıcaklık sensörleri (FTS) ile iletişim kurmak ve doğru ve güvenli bir şekilde hortumları ısıtmak için uygun elektrik gücünü sağlamak amacıyla tasarlanmıştır. Graco hortumları, doğru ve tek tip ısıtma elde etmek için belirli bir düzeyde bakır ısıtma elementi ile sarılıdır. Markasız hortumlar aynı şekilde ısıtamayabileceği için, hortumlarımızı fazla ya da az ısıtma riskiyle karşılaşırsınız. Graco hortumlarını markasız hortumlarla karıştırma ve eleştirme daha ciddi sorunlara neden olabilir. FTS'nin yerleştirdiği hortuma bağlı olarak , hortumlar arasında çok farklı sıcaklık elde edebilirsiniz; bu da muhtemelen ekipmanınızı hasar görme tehlikesine soktunuz ve çalışanlarınız için olası bir güvenli sorunu yarattığınız anlamına gelebilir.

Neden Graco Bakır Isıtmalı Hortumlar

-  Graco Reactor ürünleri ile kullanım için özel olarak tasarlanmıştır. -  Neme duyarlı izosiyanata karşı koruma için tescilli butil koruyucu ile kaplıdır. -  sıcaklığı korumak için köpük izplasyonu ile kaplıdır. -  Kazaen yanlış hortumlara bağlanmayı engellemek için izosiyanat ve reçine hortumlarda farklı fitting boylarında tasarlanmıştır. -  Fittinglerin altında bakır iletme zorunluğunda kalmadan elektrikle hortumları bağlamak için özel bir ekleme  kitiyle tasarlanmıştır . - Dayanaklıdır - fazladan esneklik daha uzun ömür için örgülü bakır telle kullanan sarmal tasarımlı kamçı hortuma sahiptir.

Malzeme Sıcaklığı Sensörleri: Önemli bir Koruma

Tutarlı kimyasal sıcaklığı korumak kaliteli köpük veya boya püskürtmede çok önemlidir. Graco ısıtmalı hortumlar sprey işlemleri sırasında kimyasal sıcaklıklarını korumak için tasarlanmıştır. Bir malzeme sıcaklık sensörü (FTS) kullanımı bu sıcaklıkları izlemek için en iyi yoldur. Malzeme sıcaklığını korumanın yanında FTS, aynı zamanda hortumun ısıtma elementlerini doğru ve güvenli bir şekilde kontrol etmek için Reactor kontrollerine gerekli geri bildirimi sağlar. Graco , dağıtım noktasına  en yakın malzeme sıcaklığını izlemek için FTS'yi her zaman kamçı hotuma mümkün oldunca yakın koymayı önerir.Graco, iki teknoloji, kullanarak FTS sunmaktadır; direnç sıcaklık dedektörlerine (RTD) ve ısıl çiftler.

Direnç Scaklık Dedektörü (RTD)

Graco'nun Reactor 2 ve Entegre Reactor üzerindeki en son gelişmiş kontrolleri RTD teknolojisinden faydalanır. RTD'ler , hortumunuzdaki malzeme sıcaklıkları konusunda en yüksek hassas çalışmayı ve en iyi günlük tekrarlı çalışmayı sunar RTD teknolojisi, sensör hasar verir, bu da zaman ve malzeme tasarufu sağlar .

Isıl Çift

Isıl çiftler sıcaklığı izlemek ve korumak için doğru ve güvenilir bir yoldur. Graco E-20 ve E-XP1 elektrikli Reactor ürünler ile tüm hidrolik ve havalı Reactor ürünlerinde ısıl çift teknolojisini kullanmaya devam edecektir. ısıl çiftlerle oluşturulan hotumlar RTD'ler ile oluşturulan hortumlarla degiştirilemez Parça 24N450, Reactor 2 ve Entegre Reactor üzerinde kullanım için mevcut ısıl çift hortumunu RTD hortumlarına dönüştürmek için kullanılır

Copyrigt © 2017 ND GROUP İNŞAAT Resmi İnternet Sitesi ®