Su İzolasyon Malzemesi

 

Tek komponetli poliüretan su izolasyon membranı

Su İzolasyon Malzemesi tek komponetli ve düşük viskoziteli likit su yalıtımı malzemesidir. Soğuk uygulama sonrasında havadaki nem ile polimerizasyon vererek elastomerik poliüretan membran halini alır. Oluşan bu yalıtım katmanını kesin bir su sızdırmazlığı sağlarken zeminin esnemesine ayak uydurur.

Kullanım alanları

Çatılar balkon ve teraslar yalıtımında poliüretan köpük yalıtımının korunmasında ıslak hacim ve sulama kanallarının yalıtımında otoparkların üstünde su yalıtımı ve kaplamasında basamak stadyum ve standlarda kullanılır.

Özellikleri

Elastik ve sızdırmaz bir kaplama elde edebilir ve zemine yapışması mükemmeldir. Üzerinde hafif yaya trafiğine müsaade eder kritik noktaların dışında güçlendirme gerektirmez, tamamen kürlendikten sonra toksik madde içermez.

Uygulama

zemin toz ve kirden arındırılmış olmalı astar uygulaması yapılmış olmalıdır. Kullanmadan önce kendi içinde düşük devirde iyice karıştırınız depolama sırasında bir kısım dibe çökme olabilir. Rulo fırça ve havasız sprey makineleri ile uygulanabilir iki farklı renkte iki kat olarak uygulayınız.

Copyrigt © 2017 ND GROUP İNŞAAT Resmi İnternet Sitesi ®