ND GROUP ISI-SU İZOLASYON ve SATIŞ MARKETİ AÇILMIŞTIR!!!

 

ND GROUP İNŞAAT olarak ısı-su satış ve izolasyon marketimizi açmış bulunmaktayız.

Marketimizde satıyor olduğumuz ürünler ise inşaat sektörünün öncüsü olan ‘ISONEM ve SİKA’ markalarına ait ürünlerdir.

Çalıştığımız firmalarında hedeflediği girişim vizyonu bizlerinde hedeflemiş olduğu girişim vizyonu ile aynıdır.

Bunun neticesinde satın alınan ve satışı yapılacak olan her iki markanın da sektörün aranan isimleri olduğunu kalitelerinden anlayabileceksiniz.


NEDEN BİZ?

Sektörün önde gelen isimleri ile olan ortaklık çalışmalarımız sadece ISONEM ve SİKA ile sınırlı kalmayacaktır. En hızlı şekilde büyümeyi hedefleyen ve büyürken bunu doğru bir opsiyon ile yapmayı ileri görmüş bir firmayız.

Marketimiz’e gelecekte dahil etmeyi planladığımız ürünlerin markaları şu şekildedir; ‘BOSTİK, WEBER ve KÖSTER’dir. İsimleri geçen markalarında sektörde öncü oldukları bilinmektedir ve kariyer hayatlarına en iyi şekilde devam etmektedirler.

İşte bizler çalışırken hem sizler için en iyi kaliteyi bulmayı hemde yapılan işin en iyi ve sağlamını yapmayı hedeflemekte olan ve hedeflediklerini bugüne kadar yerine getirmiş ‘Adalet’ adı altına kurulmuş hak, hukuk yolunda ilerlemekte olan bir firmayız.

Sizlerde bizimle bu yolda yürümek ve bizlere bu yolda destek vermek ve hayatınızda yolunda gitmeyen şeyleri düzeltmek istiyorsanız lütfen ofis+marketimizi bir ziyaret edin inanın pişman olmayacaksınız aksine daha önce neden gelmedik diyeceksin.

İster ND GROUP İNŞAAT olarak sizlere ihtiyacınız doğrultusunda uygulama, isterseniz yine isteğiniz doğrultusunda malzeme tedariki sağlamak ve bu süreçlerde yanınızda olmak için BİZ HEP BURADAYIZ.

Bizleri Tercih Edeceğiniz ve Ettiğiniz için Sizlere Teşekkürü Borç Bilir, Hep Birlikte Daha İyi Bir Gelecek için En İyi Bildiğimiz İşi Yapmaya Devam Edeceğiz…


KALİTE ASLA TESADÜF DEĞİLDİR.


İletişim için TIKLAYINIZ!

Copyrigt © 2017 ND GROUP İNŞAAT Resmi İnternet Sitesi ®